Програма Best Marketing Practices

ПРОГРАМА BEST MARKETING PRACTICES за посиланням best-marketing.com.ua

ATMASFERA 360, вул. Велика Васильківська 57/3

Реєстрація за посиланням.


Конференція Best Marketing Practices – це передовий маркетинговий досвід від провідних представників рекламно-коммунікаційного ринку України та зарубіжжя. Захід відбудеться 26-27 травня в рамках Київського Міжнародного Фестивалю Реклами в Києві.Best Marketing Practices збере більше ніж 60 кращих спікерів України та зарубіжжя, більше 30 найактуальніших та гострих тем із різних напрямів реклами та креативу. Ще більше уваги буде приділено рекламі та креативу в різних галузях: продукти харчування та напої, оптова та роздрібна торгівля, туризм та відпочинок, фінансові продукти та послуги, beautу-бізнес, телекомунікації та інше.


Конференція – це платформа для обміну маркетинговим досвіду між клієнтами та агентствами, а також для отримання нових знань про розвиток рекламного ринку України та світу. Захід пройде в форматі виступів та панельних дискусій.В якості спікерів будуть запрошені експерти та реальні практики. Це керівники та креативні директора рекламних креативних агентств, власники бізнесів та маркетинг директори провідних українських компаній.


Одна з головних цінностей конференції – це її учасники, які і визначають значимість та статус події. На Best Marketing Practices збираються представники агентств та рекламодавців зі всіх галузей економіки, в тому числі представники ТОП-100 провідних компаній України.